Serwis laptopów Wiry MJ Komputery

Od kwietnia 2016 oddział nieczynny - zapraszamy do Poznania, Bukowska 32. tel. 794-24-62-62Serwis Naprawa konsol Wiry, Luboń, Komorniki, Mosina

Serwis konsol Wiry

Masz problem z konsola do gier ? Probelm z gra? z instalacja ? Konsola nie działa ?

Z wszystkimi problemami możesz się zwrócic do nas - czyli do specjalistów w dziedzinie gier oraz fachowej kadry serwisującej konsole. U nas oprócz typowych napraw konsol otrzymasz darmowe porady, pomoc przy instalacji gier i wszystko inne czego potrzebujesz od nas - miłośników gier oraz modyfikacji konsol.

Nasz serwis powstał w 2008 i od tego czasu zajmujemy się profesjonalną naprawą konsol playstation i xbox. Nasze doświadczenie sięgą jednak wielu lat wstecz. Grami, przeróbkami konsol, modyfikacjami softu czy też rozwiązaywanie problemów z połączeniami internetowymi rozwiązawyliśmy już w młodzieńczych latach gdzie na własnych konsolach i wtedy zdobywaliśmy pierwsze doświadczenia. Dzięki temu teraz to my możemy się pochwalić i podzielić swoimi umiejętnościami w naprawach konsol.


Oferujemy kompleksowe naprawy konsol playstation od starszych modeli PS2 - FAT i SLIM, poprzez pierwsze wersję PSP 100x do nowszych 200x, 300x do dzisiejszych PSP Street ( E1004) i PS Vita. W naszej ofercie również znajdzie sie naprawa konsol playstation 3, która wielu użytkownikom już pewno nie raz przystworzyła wielu problemów. Konsole Xbox to również nasza dobra strona, te konsole znamy od potrzewki. FAT'y i SLIM'y nie są nam obce, dzięki czemu możemy zaproponować wszystkie możliwe naprawy oraz modyfkiację softu.

Serwis konsol Wiry
    Wykonywane naprawy:
  • wymiany laserów
  • reballinga BGA
  • naprawy YLOD i RROD
  • aktualizowanie softu
  • wymiany dysków twardych
  • oryginalne części - lasery, wyświetlacze itp.
  • wymiana napędów - xbox
  • lutowanie układów

Najważniejsze jest to, iż w naszym serwisie przed każda naprawą otrzymasz profesjonalną eksperytezę sprzętu i jego wycene zupełenie za darmo. Nasz serwis trzyma jakośc usług na najwyższym poziomie dzięki użyciu do napraw profesjonalnego sprzętu oraz przeszkolonej kadry z wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszam do naszego nowo otwartego serwisu konsol w wirach, wszystkich mieszkańców okolicznych mist: luboń, mosina, puszczykowo, kościan oraz także mieszkańców południowej części Poznania - górczyn, dębiec. Teraz profesjonalne usługi są również w zaszegu waszych miejscowości.